Enter your keyword

I’m from Poland

W każdym ze zjazdów organizowanych w ramach VIA-ME weźmie udział łącznie 16 osób. Z każdego kraju będzie to trójka młodzieży (w wieku 18-30 lat) wraz z opiekunem projektu. Prowadzimy obecnie rekrutację na czwarty trening na Węgrzech. Razem z innymi uczestnikami wspólnie wybierzemy się na tydzień w okolice Balatonu, gdzie poznawać będziemy metodę 7-Step Configuration Analysis , prezentowaną przez węgierską organizację Látótér Alpaítvány.

Szukamy osób, które chcą się rozwijać, mają własne pomysły, interesują się rozwojem osobistym, potrafią pracować samodzielnie oraz w zespole i chciałyby pod superwizją mentora przeprowadzić samodzielnie własny projekt społeczny po zakończeniu wyjazdu. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie w dowolnej formie – może to być krótki filmik, piosenka, tekst, prezentacja – the sky is the limit!

Osoby zrekrutowane do projektu będą mogły bezpłatnie wziąć udział we wrześniowym szkoleniu (zapewniamy transport, noclegi, wyżywienie, szkolenie, materiały i ubezpieczenie).

Warsztaty pomogą każdemu sprecyzować wartości, które są dla niego najważniejsze. Na ich bazie każdy uczestnik samodzielnie zaplanuje i przeprowadzi własny projekt społeczny. W procesie koordynowania projektów uczestnicy będą mieć wsparcie mentora. Na podsumowanie projektu wszystkie osoby będą mogły zaprezentować efekty swoich projektów podczas konferencji końcowej, która odbędzie się 2018 roku.

Zgłaszając się do udziału w projekcie każdy kandydat deklaruje swoją gotować i chęć wzięcia udziału w szkoleniu, przeprowadzenie własnego projektu społecznego oraz udział w konferencji podsumowującej projekt.

ZGŁOŚ CHĘĆ UDZIAŁU

Powiedz nam w dowolnej formie, dlaczego zależy Ci na udziale.
Do zgłoszenia możesz załącznik plik np. z opisem lub nagraniem video (limit pliku 5 MB).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)